HOME / OFERTA / SYSTEMY WEWNĘTRZNE / ŻALUZJE PLISOWANE

ŻALUZJE PLISOWANE


Żaluzje plisowane to jedyny rodzaj osłon przeciwsłonecznych, które można zastosować na praktycznie każdym kształcie ramy okiennej (trójkąty, trapezy, okręgi i półokręgi) i pod każdym nachyleniem - od poziomego po horyzontalne. W odróżnieniu od klasycznej rolety czy żaluzji plisa daje możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna przesuwając jednocześnie tkaninę od dołu jak i od góry.
Dzięki bogatej palecie kolorów oraz oryginalnym wyglądzie plisy nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat. Plisy doskonale sprawdzają się jako zaciemnienie i dekoracja w oknach dachowych, świetlikach, czy w ogrodach zimowych.
możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna przesuwając jednocześnie tkaninę od dołu jak i od góry
możliwość zamontowania plisów na każdym kształcie ramy okiennej - trójkąty, trapezy, okręgi i półokręgi
możliwość zastosowania nietypowych rozwiązań - dwie tkaniny w jednym systemie, dwa oddzielne systemy montowane na jednym oknie
COSIMO
Żaluzje plisowane COSIMO-to połączenie znanego systemu żaluzji plisowanej z nowym wyglądem. Nowy profil który został zastosowany w tym systemie posiada nowoczesny i elegancki wygląd, a jednocześnie został wykonany tak, że mamy możliwość wklikiwania profilu w zaczepy co zapobiega opadaniu plisy.
DOSTĘPNE ROZMIARY
produkt może być dopasowany do każdego rozmiaru okna
KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
do wyboru szeroka gama tkanin, próbki można obejrzeć pod linkiem poniżej lub w biurze
KOLORY PROFILI

COSIMO DO OKIEN DACHOWYCH
Żaluzje plisowane świetnie nadają się do montowania w oknach dachowych. Prowadnice utrzymują plisę w stabilnej pozycji przy każdym ustawieniu okna. W ten sposób możemy bez problemu regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światła. 
DOSTĘPNE ROZMIARY
produkt może być dopasowany do każdego rozmiaru okna
KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
do wyboru szeroka gama tkanin, próbnik dostępny w biurze, zapraszamy na konsultacje 
KOLORY PROFILI

DO OKIEN O NIETYPOWYCH KSZTAŁTACH
Żaluzje plisowane zdają egzamin wszędzie tam, gdzie inne systemy zaciemnienia nie dają sobie rady. Plisę możemy dopasowywać do każdego kształtu ramy okiennej, co pozwala ją stosowac nawet w najbardziej nietypowych miejscach.
DOSTĘPNE ROZMIARY
produkt może być dopasowany do każdego rozmiaru okna
KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
do wyboru szeroka gama tkanin, próbnik dostępny w biurze, zapraszamy na konsultację 
KOLORY PROFILI

INSTRUKCJE POMIARU
MIĘDZY LISTWAMI PRZYSZYBOWYMI
Aby wykonać pomiar na plisy montowane przy szybie między listwami przyszybowymi należy zmierzyć szybę razem z uszczelką przykładając metrówkę od listwy do listwy przyszybowej.
POMIAR NA LISTWY PRZYSZYBOWE
Aby wykonać pomiar na plisy montowane na listwy przyszybowe należy zmierzyć szerokość i wysokość razem z listwami przyszybowymi.
POMIAR OKNA DACHOWE
POMIAR MIĘDZY LISTWAMI PRZYSZYBOWYMI
POMIAR NA LISTWY PRZYSZYBOWE

KONTAKT


Zapraszamy do naszego biura. Z przyjemnością zaprezentujemy nasz asortyment i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli potrzebują Państwo wyceny, konsultacji, lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych - skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to bedzie możliwe.