HOME / OFERTA / SYSTEMY WEWNĘTRZNE / ŻALUZJE PIONOWE

ŻALUZJE PIONOWE


Żaluzje pionowe to znakomite rozwiązanie jeżeli chodzi o przysłonięcie dużej powierzchni. Znakomicie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych, aulach, salach konferencyjnych jak i w mieszkaniach. Dostępne są 2 szerokości lameli 127mm oraz 89mm. Bardzo szeroka gama tkanin o różnorodnych cechach (niepalne, blackout, screen) oraz ogromna paleta kolorów, może spełnić wszelkie wymagania estetyczne i funkcjonalne.
W żaluzjach pionowych w standardowym wykonaniu obrót lameli wykonywany jest za pomocą łańcuszka, zsuwanie odbywa się za pomocą sznurka. Możliwe jest również obsługiwanie żaluzji za pomoicą silnika, który posiada funkcję obracania, rozsuwania i zsuwania lameli.
łatwość zsuwania, rozsuwania żaluzji, dobra funkcjonalność zwłaszcza w przypadku dużych pomieszczeń
łatwy montaż, możliwość łatwego demontażu do mycia okien
 bogata oferta kolorystyczna, możliwość dopasowania tkanin do każdego wnętrza
ŻALUZJE PIONOWE
Znakomicie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych, aulach, salach konferencyjnych jak i w mieszkaniach. Dostępne są 2 szerokości lameli 127mm i 89mm.
DOSTĘPNE ROZMIARY
DŁUGOŚĆ: dowolna, dopasowana do każdego okna
SZEROKOŚĆ ŻALUZJI: 127mm i 89mm
 MECHANIZM STEROWANIA

KOLORYSTYKA
posiadamy bogatą ofertę kolorystyczną żaluzji, pełny próbnik tkanin i kolorów dostępny w naszym biurze, zapraszamy do konsultacji 
ŻALUZJE PIONOWE - SKOSY
Żaluzje pionowe, dzięki technice wykonania mogą być stosowane przy oknach skośnych i wnękowych. Listwa, po której prowadzone są lamele z łatwością daje się zamontować w każdym typie przestrzeni.
DOSTĘPNE ROZMIARY
DŁUGOŚĆ: dowolna, dopasowana do każdego okna
SZEROKOŚĆ ŻALUZJI: 127mm i 89mm
DOSTĘPNE RODZAJE ŻALUZJI

KOLORYSTYKA
posiadamy bogatą ofertę kolorystyczną żaluzji, pełny próbnik tkanin i kolorów dostępny w naszym biurze, zapraszamy do konsultacji 
INSTRUKCJE POMIARU
ŻALUZJE PIONOWE
NIETYPOWE KSZTAŁTY
SKOSY

KONTAKT


Zapraszamy do naszego biura. Z przyjemnością zaprezentujemy nasz asortyment i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli potrzebują Państwo wyceny, konsultacji, lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych - skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to bedzie możliwe.