HOME / OFERTA / SYSTEMY WEWNĘTRZNE / ŻALUZJE POZIOME

ŻALUZJE POZIOME


Żaluzje aluminiowe to chyba najbardziej znana technika zaciemnienia. Charakteryzują się łatwością w obsłudze i montażu dając jednocześnie możliwość regulowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia.
Szeroka gama kolorów i klasyczny wygląd sprawiają, że żaluzje aluminiowe są uniwersalne i pasują do wystroju każdego wnętrza. Posiadamy bogatą kolorystykę taśm (25mm i 50mm zarówno przy żaluzjach aluminiowych jak i perforowanych).
 swobodna regulacja dopływu światła bez konieczności podnoszenia rolety
 możliwość blokowania żaluzji na dowolnej wysokości
 lamele i elementy wykończeń żaluzji są harmonijnie dopasowane do siebie
 bogata kolorystyka pozwalająca na personalizację wnętrza
ŻALUZJE ALUMINIOWE
Żaluzje aluminiowe-to prosty, a zarazem skuteczny sposób osłony przed światłem słonecznym. Poza łatwością w obsłudze charakteryzują się również bardzo łatwym montażem zarówno na skrzydle okiennym jak i do ściany czy sufitu. Listewki żaluzji wykonane są z wysokiej jakości taśm w bardzo bogatej kolorystyce o szerokości listwy 25mm i 50mm. Dodatkowo przy żaluzjach z listwami o szerokości 50mm istniej możliwość wykonania żaluzji z osprzętem drewnianym tj. drewniany obciążnik i maskownica górna oraz możliwość zastosowania drabinki taśmowej.
DOSTĘPNE ROZMIARY
rozmiar dowolny - szerokość i wysokość rolety może być dopasowana do rozmiaru okna;
szerokośc listwy - 25mm i 50mm
  KOLORYSTYKA
KOLORY TAŚM
w ofercie posiadamy szeroką gamę taśm, pełny próbnik kolorów dostępny w naszym biurze, zapraszamy na konsultacje;
PRZYKŁADOWE KOLORY ŻALUZJI

 

ŻALUZJE PERFOROWANE
Dzięki perforacji lameli żaluzji, promienie słoneczne są skutecznie załamywane, przy czym nie zaciemniają pomieszczenia. Możemy więc ograniczyć negatywny wpływ światła zewnętrznego, nie tracąc przy tym jasności pomieszczenia. Rozwiązanie polecane szczególnie w biurach i pomieszczeniach administracyjnych. Dzięki drewnianym dodatkom, żaluzje mogą stanowić atrakcyjny i elegancki element wystroju wnętrza. Żaluzje perforowane pozwalają stworzyć ciekawą aranżację w pomieszczeniach.
DOSTĘPNE ROZMIARY
rozmiar dowolny - szerokość i wysokość rolety może być dopasowana do rozmiaru okna;
szerokośc listwy - 50mm
  KOLORYSTYKA
KOLORY TAŚM
w ofercie posiadamy szeroką gamę taśm, pełny próbnik kolorów dostępny w naszym biurze, zapraszamy na konsultacje;
PRZYKŁADOWE KOLORY ŻALUZJI

 

INSTRUKCJA POMIARU
ŻALUZJE POZIOME - 25mm

MIĘDZY LISTWAMI PRZYSZYBOWYMI

ŻALUZJE POZIOME - 25mm

NA LISTWY PRZYSZYBOWE

ŻALUZJE POZIOME - 50mm

 

KONTAKT


Zapraszamy do naszego biura. Z przyjemnością zaprezentujemy nasz asortyment i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli potrzebują Państwo wyceny, konsultacji, lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych - skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to bedzie możliwe.