HOME / OFERTA / SYSTEMY WEWNĘTRZNEROLETY DZIEŃ-NOC

ROLETY DZIEŃ-NOC


Rolety dzień-noc to nowoczesny i niezwykle praktyczny system zaciemnień okiennych. Rolety stanowią połączenie funkcjonalności żaluzji (regulacja zaciemnienia) i rolet (łatwość montażu, odporność na zagięcia). W rolecie dzień-noc zastosowano specjalną tkaninę składającą się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających. Dzięki takiej kombinacji możemy regulować ilość wpadającego światła poprzez przewijanie poziomych pasów uzyskując efekt dzień-noc.
Roleta dzień i noc nadaje wnętrzu oryginalny i niepowtarzalny wygląd. Może być montowana zarówno na ramie okiennej jak i na wnękę okienna (do sufitu lub do ściany nad oknem).
swobodna regulacja dopływu światła bez konieczności podnoszenia rolety
 nowoczesny wygląd i funkcjonalność, łatwość montażu
 atrakcyjne tkaniny oraz bogata kolorystyka dają możliwość dopasowania rolety do wystroju wnętrza
ROLETY DZIEŃ-NOC W SYSTEMIE MINI
Roleta wolnowisząca mini to jedna z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych osłon przeciwsłonecznych. Jest to najtańszy system rolet tekstylnych jednak nie wyklucza to wysokiej jakości produktu i jego skuteczności w ochronie przed słońcem. Każda roleta posiada mechanizm łańcuszkowy, który pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. Belka zamocowana na końcu rolety utrzymuje roletę w odpowiednim napięciu.
DOSTĘPNE ROZMIARY
rozmiar dowolny - szerokość i wysokość rolety może być dopasowana do rozmiaru okna;
  KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
w ofercie posiadamy szeroką gamę tkanin, pełny próbnik kolorów i tkanin dostępny w naszym biurze, zapraszamy na konsultacje;
PRZYKŁADOWE KOLORY MECHANIZMÓW

 

ROLETY DZIEŃ-NOC W KASECIE
Rolety tekstylne wyposażone w kasetę i prowadnice cechują się dużą funkcjonalnością i nowoczesnym eleganckim wyglądem. Dostosowane są praktycznie do każdego rodzaju okien, prosty montaż (w zależności od systemu kaseta może być przyklejana lub przykręcona do listew przyszybowych) i łatwość obsługi (mechanizm samoblokujący) daje przyjemność w ich użytkowaniu. Profile użyte do produkcji występują w różnych kolorach i mogą być wykonane z aluminium oraz PCV.
DOSTĘPNE ROZMIARY
rozmiar dowolny - szerokość i wysokość rolety może być dopasowana do rozmiaru okna;
 MECHANIZMY
Z PŁASKIMI PROWADNICAMI
Z PROWADNICAMI PRZESTRZENNYMI
KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
w ofercie posiadamy szeroką gamę tkanin, pełny próbnik kolorów i tkanin dostępny w naszym biurze;
PRZYKŁADOWE KOLORY MECHANIZMÓW

 

ROLETY DZIEŃ-NOC NAŚCIENNE
To popularna forma ochrony przeciwsłonecznej która może być również elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Doskonale nadają się do zasłaniania większech powierzchni. Mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej (do sufitu lub do ściany nad oknem) lub we wnęce okiennej.
DOSTĘPNE ROZMIARY
rozmiar dowolny - szerokość i wysokość rolety może być dopasowana do rozmiaru okna;
  KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
w ofercie posiadamy szeroką gamę tkanin, pełny próbnik kolorów i tkanin dostępny w naszym biurze; 
INSTRUKCJE POMIARU
POMIAR ROLETY MINI
Aby dokonać pomiar na rolety mini (na magnes/z żyłkami) należy zmierzyć szerokość z listwami przyszybowymi natomiast wysokość całe skrzydło (element okna który otwieramy). Podajemy dokładne wymiary bez zaokrąglania.
PŁASKIE PROWADNICE
Aby dokonać pomiarów na roletę w kasecie z płaskimi prowadnicami montowaną w świetle szyby należy zmierzyć szerokość od rantów listwy przyszybowej (czyli od miejsca do miejsca w którym listwa załamuje się ku szybie) oraz wysokość od rantu listwy przyszybowej do końca listwy przyszybowej (miejsce w którym kończy się listwa i zaczyna się rama).
PRZESTRZENNE PROWADNICE
Aby dokonać pomiarów na roletę z przestrzennymi prowadnicami montowaną na ramę , należy zmierzyć szerokość z listwami przyszybowymi natomiast szerokość mierzymy od góry skrzydła okiennego do końca listwy przyszybowej.
POMIAR ROLETY NAŚCIENNE
Aby dokonać pomiarów na roletę montowaną do muru(sufit lub ściana) należy zmierzyć powierzchnię która ma być zakryta , będzie to wymiar materiału np: gdy roleta ma być zamontowana do sufitu i będzie rozwijała się do parapetu oraz ma zakrywać wnękę okienną mierzymy szerokość mierzymy wnękę dodając zakładkę tak aby materiał zachodził na ścianę natomiast wysokość mierzymy od sufitu do parapetu.

 

KONTAKT


Zapraszamy do naszego biura. Z przyjemnością zaprezentujemy nasz asortyment i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli potrzebują Państwo wyceny, konsultacji, lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych - skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to bedzie możliwe.