HOME / OFERTA / SYSTEMY WEWNĘTRZNE / ROLETY TEKSTYLNE

ROLETY TEKSTYLNE


Rolety tekstylne to jedna z najczęściej stosowanych i najbardziej skutecznych technik zaciemnienia. Posiadamy wiele systemów do produkcji rolet tekstylnych, co pozwala na różnego rodzaju ciekawe rozwiązania dopasowujące się funkcjonalnością do zapotrzebowania klienta.
Szeroka gama kolorów i ciekawe wzornictwo tkanin sprawia, że wnętrza, w których umieszczono rolety nabierają niepowtarzalnego klimatu. Główną zaletą rolet jest to, że mogą być one stosowane do wszystkich typów okien i są bardzo łatwe w montażu.
możliwość dopasowania do każdego typu okien - drewnianych, aluminiowych, z PCV
 łatwość montażu - możliwy montaż bezinwazyjny
 zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo tkanin
 wygodne blokowanie rolety w dowolnym położeniu
 stabilność rolety nawet przy uchylonym oknie, możliwość montażu w oknach dachowych
ROLETY TEKSTYLNE W SYSTEMIE MINI
Roleta wolnowisząca mini to jedna z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych osłon przeciwsłonecznych. Jest to najtańszy system rolet tekstylnych jednak nie wyklucza to wysokiej jakości produktu i jego skuteczności w ochronie przed słońcem. Każda roleta posiada mechanizm łańcuszkowy, który pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. Belka zamocowana na końcu rolety utrzymuje roletę w odpowiednim napięciu.
Rolety mini mogą być montowane na każdym typie okna, a dzięki kolorystyce mocowań i mechanizmów pasują do praktycznie każdego koloru ramy okiennej. Montaż rolet może być w 100% bezinwazyjny w celu uniknięcia nawiercania ramy.
DOSTĘPNE ROZMIARY
rozmiar dowolny - szerokość i wysokość rolety może być dopasowana do rozmiaru okna;
 MECHANIZMY
SYSTEM MINI NA ŻYŁKACH
żyłka zainstalowana po bokach rolety zapewnia stabilne prowadzenie tkaniny nawet w uchylonym oknie;
SYSTEM MINI NA MAGNES
magnes utrzymuje materiał rolety przy szybie nawet przy uchylonym oknie;
KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
w ofercie posiadamy szeroką gamę tkanin, pełny próbnik kolorów i tkanin dostępny w naszym biurze, zapraszamy na konsultacje;
PRZYKŁADOWE KOLORY MECHANIZMÓW

 

ROLETY TEKSTYLNE W KASECIE
Rolety tekstylne wyposażone w kasetę i prowadnice cechują się dużą funkcjonalnością i nowoczesnym eleganckim wyglądem. Dostosowane są praktycznie do każdego rodzaju okien, prosty montaż (w zależności od systemu kaseta może być przyklejana lub przykręcona do listew przyszybowych) i łatwość obsługi (mechanizm samoblokujący) daje przyjemność w ich użytkowaniu. Profile użyte do produkcji występują w różnych kolorach i mogą być wykonane z aluminium oraz PCV.
DOSTĘPNE ROZMIARY
rozmiar dowolny - szerokość i wysokość rolety może być dopasowana do rozmiaru okna;
 MECHANIZMY
Z PŁASKIMI PROWADNICAMI
Z PROWADNICAMI PRZESTRZENNYMI
KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
w ofercie posiadamy szeroką gamę tkanin, pełny próbnik kolorów i tkanin dostępny w naszym biurze;
PRZYKŁADOWE KOLORY MECHANIZMÓW

 

INSTRUKCJE POMIARU
POMIAR ROLETY MINI
POMIAR ROLETY W KASECIE
POMIAR ROLETY NA WNĘKĘ

KONTAKT


Zapraszamy do naszego biura. Z przyjemnością zaprezentujemy nasz asortyment i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli potrzebują Państwo wyceny, konsultacji, lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych - skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to bedzie możliwe.