HOME / OFERTA / SYSTEMY WEWNĘTRZNE / ROLETY TEKSTYLNE

ROLETY TEKSTYLNE


Rolety tekstylne to jedna z najczęściej stosowanych i najbardziej skutecznych technik zaciemnienia. Posiadamy wiele systemów do produkcji rolet tekstylnych, co pozwala na różnego rodzaju ciekawe rozwiązania dopasowujące się funkcjonalnością do zapotrzebowania klienta.
Szeroka gama kolorów i ciekawe wzornictwo tkanin sprawia, że wnętrza, w których umieszczono rolety nabierają niepowtarzalnego klimatu. Główną zaletą rolet jest to, że mogą być one stosowane do wszystkich typów okien i są bardzo łatwe w montażu.
możliwość dopasowania do każdego typu okien - drewnianych, aluminiowych, z PCV
 łatwość montażu - możliwy montaż bezinwazyjny
 zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo tkanin
 wygodne blokowanie rolety w dowolnym położeniu
 stabilność rolety nawet przy uchylonym oknie, możliwość montażu w oknach dachowych
ROLETY TEKSTYLNE W SYSTEMIE MINI
Roleta wolnowisząca mini to jedna z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych osłon przeciwsłonecznych. Jest to najtańszy system rolet tekstylnych jednak nie wyklucza to wysokiej jakości produktu i jego skuteczności w ochronie przed słońcem. Każda roleta posiada mechanizm łańcuszkowy, który pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. Belka zamocowana na końcu rolety utrzymuje roletę w odpowiednim napięciu.
Rolety mini mogą być montowane na każdym typie okna, a dzięki kolorystyce mocowań i mechanizmów pasują do praktycznie każdego koloru ramy okiennej. Montaż rolet może być w 100% bezinwazyjny w celu uniknięcia nawiercania ramy.
DOSTĘPNE ROZMIARY
rozmiar dowolny - szerokość i wysokość rolety może być dopasowana do rozmiaru okna;
 MECHANIZMY
SYSTEM MINI NA ŻYŁKACH
żyłka zainstalowana po bokach rolety zapewnia stabilne prowadzenie tkaniny nawet w uchylonym oknie;
SYSTEM MINI NA MAGNES
magnes utrzymuje materiał rolety przy szybie nawet przy uchylonym oknie;
KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
w ofercie posiadamy szeroką gamę tkanin, pełny próbnik kolorów i tkanin dostępny w naszym biurze, zapraszamy na konsultacje, poniżej możesz zobaczyć wybrane próbki kolorów:
PRZYKŁADOWE KOLORY MECHANIZMÓW

ROLETY TEKSTYLNE W KASECIE
Rolety tekstylne wyposażone w kasetę i prowadnice cechują się dużą funkcjonalnością i nowoczesnym eleganckim wyglądem. Dostosowane są praktycznie do każdego rodzaju okien, prosty montaż (w zależności od systemu kaseta może być przyklejana lub przykręcona do listew przyszybowych) i łatwość obsługi (mechanizm samoblokujący) daje przyjemność w ich użytkowaniu. Profile użyte do produkcji występują w różnych kolorach i mogą być wykonane z aluminium oraz PCV.
DOSTĘPNE ROZMIARY
rozmiar dowolny - szerokość i wysokość rolety może być dopasowana do rozmiaru okna;
 MECHANIZMY
Z PŁASKIMI PROWADNICAMI
montowana w świetle szyby, kaseta przykręcana do listew przyszybowych, prowadnice przyklejane na taśmę piankową dwustronną
Z PROWADNICAMI PRZESTRZENNYMI
montowana na ramę , nie zabiera światła szyby, kaseta i prowadnice montowane na taśmę piankową dwustronną
KOLORYSTYKA
KOLORY TKANIN
w ofercie posiadamy szeroką gamę tkanin, pełny próbnik kolorów i tkanin dostępny w naszym biurze, poniżej możesz zobaczyć wybrane próbki kolorów:
PRZYKŁADOWE KOLORY MECHANIZMÓW

INSTRUKCJE POMIARU
POMIAR ROLETY MINI
Aby dokonać pomiar na rolety mini (na magnes/z żyłkami) należy zmierzyć szerokość z listwami przyszybowymi natomiast wysokość całe skrzydło (element okna który otwieramy). Podajemy dokładne wymiary bez zaokrąglania.
PŁASKIE PROWADNICE
Aby dokonać pomiarów na roletę w kasecie z płaskimi prowadnicami montowaną w świetle szyby należy zmierzyć szerokość od rantów listwy przyszybowej (czyli od miejsca do miejsca w którym listwa załamuje się ku szybie) oraz wysokość od rantu listwy przyszybowej do końca listwy przyszybowej (miejsce w którym kończy się listwa i zaczyna się rama).
PRZESTRZENNE PROWADNICE
Aby dokonać pomiarów na roletę z przestrzennymi prowadnicami montowaną na ramę , należy zmierzyć szerokość z listwami przyszybowymi natomiast szerokość mierzymy od góry skrzydła okiennego do końca listwy przyszybowej.
POMIAR ROLETY NAŚCIENNE
Aby dokonać pomiarów na roletę montowaną do muru(sufit lub ściana) należy zmierzyć powierzchnię która ma być zakryta , będzie to wymiar materiału np: gdy roleta ma być zamontowana do sufitu i będzie rozwijała się do parapetu oraz ma zakrywać wnękę okienną mierzymy szerokość mierzymy wnękę dodając zakładkę tak aby materiał zachodził na ścianę natomiast wysokość mierzymy od sufitu do parapetu.

 

KONTAKT


Zapraszamy do naszego biura. Z przyjemnością zaprezentujemy nasz asortyment i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli potrzebują Państwo wyceny, konsultacji, lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych - skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to bedzie możliwe.