HOME / OFERTA / SYSTEMY ZEWNĘTRZNEMOSKITIERY

MOSKITIERY


Dostosowane są do każdego typu okien. Dają skuteczną ochronę przed owadami i insektami oraz opadami z drzew i kwiatów. Można je z powodzeniem stosować zarówno na okna jak i drzwi. Wykonane z wysokiej jakości profili aluminiowych co nadaje sztywności ramkom i nie pozwala na ich odkształcanie się.
Moskitiery zabezpieczają miejsce w którym żyjemy, mieszkamy czy pracujemy przed uciążliwymi owadami jak i pyłkami z drzew i kwiatów. Jest to idealne rozwiązanie w mieszkaniach, domach, domkach letniskowych a także w miejscach które szczególnie narażone są na atak insektów takich jak np. restauracje , przedszkola, szpitale itp.

 

 skuteczna ochrona przed owadami i insektami
łatwość montażu / demontażu w zależności od zapotrzebowania / pory roku
możliwość dopasowania ramy/kasety do kolorystyki okna
MOSKITIERY RAMKOWE
Moskitiery ramkowe montowane są na ramie okiennej za pomocą uchwytów obrotowych o różnej wielkości co umożliwia montaż na ramach o różnej grubości. Moskitiery wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych w różnych kolorach zbliżonych do koloru stolarki okiennej oraz z siatki w kolorze grafitowym o rozstawie oczek 1mmx1mm.
KOLORYSTYKA 
PRZYKŁADOWE KOLORY PROFILI

MOSKITIERY DRZWIOWE
Moskitiera drzwiowa chroni przed insektami otwory drzwiowe w naszych mieszkaniach i domach, można je montować na drzwiach balkonowych i tarasowych. Moskitiery wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych w różnych kolorach zbliżonych do koloru stolarki oraz z siatki w kolorze grafitowym o rozstawie oczek 1mmx1mm.
DOSTĘPNE ROZMIARY
produkt może być dopasowany do każdego rozmiaru okna
KOLORYSTYKA 
PRZYKŁADOWE KOLORY PROFILI

 

MOSKITIERY ROLOWANE
Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej. Może być stosowana zarówno do okien, jak i również do drzwi balkonowych. Moskitiera wyposażona jest w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety.
DOSTĘPNE ROZMIARY
produkt może być dopasowany do każdego rozmiaru okna
KOLORYSTYKA 
PRZYKŁADOWE KOLORY PROFILI

 

INSTRUKCJE POMIARU
MOSKITIERY RAMKOWE
Aby dokonać pomiarów pod moskitiery należy otworzyć okno do którego ma być zamontowana moskitiera i zmierzyć światło które zostało po otwarciu oraz grubość ramy z uszczelką w celu doboru odpowiednich uchwytów. Podajemy dokładne wymiary bez zaokrąglania
MOSKITIERY DRZWIOWE
Aby dokonać pomiaru na moskitierę drzwiową należy podać wymiar całkowity moskitiery która powinna zachodzić min 2 cm na każdy element ościeżnicy (góra, dół i boki). Przy pomiarze należy również uwzględnić zawiasy ok 2 cm które będą zamocowane do moskitiery i muszą się zmieścić na ościeżnicy oraz wysokość na której ma znajdować się poprzeczka - tu podajemy odległość od dołu moskitiery do środka szprosu w oknie (jeżeli taki posiadamy). Pomiaru dokonujemy od zewnątrz okna.

KONTAKT


Zapraszamy do naszego biura. Z przyjemnością zaprezentujemy nasz asortyment i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli potrzebują Państwo wyceny, konsultacji, lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych - skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to bedzie możliwe.