HOME / OFERTA / SYSTEMY ZEWNĘTRZNEMOSKITIERY

MOSKITIERY


Dostosowane są do każdego typu okien. Dają skuteczną ochronę przed owadami i insektami oraz opadami z drzew i kwiatów. Można je z powodzeniem stosować zarówno na okna jak i drzwi. Wykonane z wysokiej jakości profili aluminiowych co nadaje sztywności ramkom i nie pozwala na ich odkształcanie się.
Moskitiery zabezpieczają miejsce w którym żyjemy, mieszkamy czy pracujemy przed uciążliwymi owadami jak i pyłkami z drzew i kwiatów. Jest to idealne rozwiązanie w mieszkaniach, domach, domkach letniskowych a także w miejscach które szczególnie narażone są na atak insektów takich jak np. restauracje , przedszkola, szpitale itp.

 

 skuteczna ochrona przed owadami i insektami
łatwość montażu / demontażu w zależności od zapotrzebowania / pory roku
możliwość dopasowania ramy/kasety do kolorystyki okna
MOSKITIERY RAMKOWE
Moskitiery ramkowe montowane są na ramie okiennej za pomocą uchwytów obrotowych o różnej wielkości co umożliwia montaż na ramach o różnej grubości. Moskitiery wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych w różnych kolorach zbliżonych do koloru stolarki okiennej oraz z siatki w kolorze grafitowym o rozstawie oczek 1mmx1mm.
 INSTRUKCJE POMIARU

KOLORYSTYKA 
PRZYKŁADOWE KOLORY PROFILI

 

MOSKITIERY DRZWIOWE
Moskitiera drzwiowa chroni przed insektami otwory drzwiowe w naszych mieszkaniach i domach, można je montować na drzwiach balkonowych i tarasowych. Moskitiery wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych w różnych kolorach zbliżonych do koloru stolarki oraz z siatki w kolorze grafitowym o rozstawie oczek 1mmx1mm.
DOSTĘPNE ROZMIARY
produkt może być dopasowany do każdego rozmiaru okna
KOLORYSTYKA 
PRZYKŁADOWE KOLORY PROFILI

 

MOSKITIERY ROLOWANE
Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej. Może być stosowana zarówno do okien, jak i również do drzwi balkonowych. Moskitiera wyposażona jest w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety.
DOSTĘPNE ROZMIARY
produkt może być dopasowany do każdego rozmiaru okna
KOLORYSTYKA 
PRZYKŁADOWE KOLORY PROFILI

 

KONTAKT


Zapraszamy do naszego biura. Z przyjemnością zaprezentujemy nasz asortyment i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli potrzebują Państwo wyceny, konsultacji, lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych - skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to bedzie możliwe.