HOME / OFERTA / SYSTEMY ZEWNĘTRZNEMARKIZY

MARKIZY


Markiza to doskonale sprawdzający się zewnętrzny system chroniący przed nadmiernym nasłonecznieniem znajdujący zastosowanie najczęściej na balkonach, tarasach czy nawet przy osłanianiu okien. Szeroka paleta kolorów wysokiej jakości tkanin pozwoli na długie lata skutecznie osłonić się przed słońcem. Istnieje możliwość sterowania ręcznego jak i elektrycznego.
niezastąpiona ochrona przed słońcem
 łatwa regulacja stopnia nachylenia i zasięgu markizy
wysoka jakość produktu  i bogata oferta kolorystyczna
MARKIZY TARASOWE
Markizy tarasowe doskonale sprawdzą się na każdym tarasie. Dostępne są w wymiarach najczęściej wybieranych przez klientów. Jest to solidny produkt przewidziany na wiele lat użytkowania.
 PARAMETRY TECHNICZNE
SZEROKOŚĆ
220-480cm / 220-600cm
WYSIĘG
150cm, 200cm, 250cm, 300cm, 350cm
MONTAŻ
ściana, sufit, krokwie
KĄT
4°-60° / 4°-40°
KOLORYSTYKA
o kolory markiz zapytaj w naszym biurze  
MARKIZY TARASOWE W KASECIE
Markizy tarasowe doskonale sprawdzą się na każdym tarasie. Jest to solidny produkt przewidziany na wiele lat użytkowania. Nie bez znaczenia jest też estetyczny wygląd markizy i kaseta chroniąca poszycie przed zabrudzeniem. W markizie nie zastosowano plastikowych elementów zewnętrznych - wszystkie osłony mechanizmów wykonano z aluminium.
 PARAMETRY TECHNICZNE
SZEROKOŚĆ
220-600cm
WYSIĘG
150cm, 200cm, 250cm, 300cm, 350cm
MONTAŻ
ściana, sufit, krokwie
KĄT
4°-40°
KOLORYSTYKA
o kolory markiz zapytaj w naszym biurze  

KONTAKT


Zapraszamy do naszego biura. Z przyjemnością zaprezentujemy nasz asortyment i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Jeżeli potrzebują Państwo wyceny, konsultacji, lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych - skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to bedzie możliwe.